אודות

 

קצת עלי

 

שרון לוי

 

כותבת   מביימת   צלמת    ועורכת

עוד בתור ילדה אהבתי להתבונן בצילומים, בספרים, בגלויות, אלבומים.. למדתי הרבה דרכם על מרומו של עולם ונמשכתי לאסטתיקה. לא זוכרת את המפגש הראשון שלי עם מצלמה אך מדומני שהייתה טבעית לי. צילמתי , תיעדתי אירועים מיוחדים במהלך חיי הנעורים. יכולתי לראות ולחוש את ראייתי הסובייקטיבית דרך התמונות. 

במהלך טיולי בדרום אמריקה פגשתי צלמים מקומיים ושונים שדרך חייהם הייתה לצלם לטייל ולהתפרנס מאהבתם. איחלתי את זה בעומק ליבי לעצמי גם.

סיימתי תואר ראשון ב”תקשורת יצירה וביקורת” במכללת “ספיר” בנגב המערבי. כשמאחורי פרוייקט גמר סרט אישי “קוצים” שמומן ע”י הרשות השנייה. במהלך לימודי למדתי את כל מקצועות המדיה בהשתוקקות, התאהבתי בוידאו, בסרט הנע , בסיפור, בשפה , בשילוב, בתנועה. 

בסיום הלימודים מצאתי את עצמי מתחילה להשתלב בתעשיית הקולנוע עם מוריי. מתנסה בתפקידים שונים בעיקר בהפקה, בימוי ועריכה. לימדתי קולנוע בבי”ס לאומניות בת”א אך הכמיהה העמוקה לצלם ולטייל כדרך חיים לא ממש הרפתה ממני.

היום אני חיה על הר בצפון,  כבר 15 שנים יוצרת סרטים פה באופן עצמאי. מצלמת, מתעדת, מביימת ועורכת. במגוון של נושאים, בנופים שונים.        LP Sharona  היא בית ליצירת סרטים וצילומים , מכוונת ומעצימה, שקשובה בגובה העיניים לצרכי האחר ויוצרת בשיתוף ובאהבה לדבר, סרט מהותי ומשמעותי.   

 

 

B51A0031-edit
ביחד
התקשרו
גלילה למעלה
×