סרטי תדמית

הסבר על סרטני תדמית

  • כותרת

  • כותרת

  • כותרת

  • כותרת

  • כותרת

סרט תדמית – “אורט במעלה” טבריה

“אורט במעלה” טבריה, הינו מוסד לימודי שכולל בתוכו חטיבה עליונה וחטיבת ביניים. הנהלת חט”ב רצו ליצור סרט תדמית עדכני לבי”ס על מנת להקרין אותו ביום הפתוח שנערך להורי כיתה ו’ בעיר על מנת למשוך אותם להרשם לבי”ס. הבי”ס נמצא בשינויים והתחדשויות ורוח הבי”ס באה למען התלמיד ואת זאת הם ביקשו להדגיש.

סרט תדמית – החורש הלימודי

החורש הלימודי הינו מיזם חינוכי חדש שנוצר בשיתוף פעולה עם גורמים שונים במועצת מרום הגליל. המועצה ביקשה סרט תדמית על מנת לקצר בהסברים מילוליים ולהשתמש בסרטון על מנת למשוך מגייסים ותורמים. ואף לעניין מועצות אחרות במיזם. היה עלי כבמאית להבין ולהעמיק במיזם על מנת להעביר אותו בצורה הכי פשוטה כשהעריכה מביאה את הטון המיוחד לסרט.

טיפה אחרת – טיפול במים וואטסו

בעידן שלנו כשהמערב נחשף למזרח והמזרח למערב . . נולדות עוד שיטות טיפול ועוד מטפלים… במושב אלמגור הוקם בריכה אינטימית לטיפולי מים כששיטת הטיפול וואטסו (שיאצו במים) היא הדומיננטית מביניהן. אורלי גל ,מטפלת, שהקימה את “טיפה אחרת” רצתה לשווק את המקום ע”י סרטון שיאפשר לנו לחוות את אותה יחודיות שטיפול במים מאפשר .

תדרים בתנועה

תדרים בתנועה בהנחייתה של רוית יסעור הינה אמנות תנועה שימושית, שמטרתה לפתח ריקוד ככלי רב עוצמה לצמיחה אישית, פריצת דרך ומרפא .
הסדנאות משלבות את האינטליגנציות השונות האינטליגנציה התנועתית, הרגשית והתפיסתית לשחרור מדפוסים כובלים מנטליים גופניים ורגשיים. השיטה מבוססת על 30 שנות חקר שורשי התנועה האנושית, לימוד תרבויות עתיקות ברחבי העולם, מזרח ומערב .
כאחת המשתתפות תיעדתי במהלך השנה את הקורס בנגיעות ויחד עם רוית ניסינו להעביר מה זה תדרים בתנועה.