סרטי טבע
 • שמורת הטבע – אגמון החולה בעונת הקיץ 

  אגמון החולה ממוקמת בעמק החולה שבגליל העליון במקום שבו היו הביצות שהתייבשו. כיום כמו אז מושכת אליה חיות בר וציפורים מקומיות ונודדות. בעונת הסתיו והחורף בזמן שהנדידה בשיאה, המקום מושך אליו אוהבי טבע מכל העולם אולם גם בקיץ יש למקום את הקסם שלו, זוהי עונה של המשך חיזור לחלקם על גדות האגם, של אמהות שיוצאות עם גוריהם לצינון במי האגם וזמן לחוש ולהתבונן בחיות ובציפורים המקומיות יחדיו. הנהלת השמורה רצתה לעניין את אוהבי הטבע לבקר גם בקיץ בעזרת הסרט. בעזרת ציוד מקצועי פשוט למדי רציתי להעביר שעם עיניים סקרניות וערניות ועם קצת סבלנות ניתן להרגיש את המקום מקרוב.
 • עגורים באגמון החולה

  קוקטייל ציפורים בעונת הנדידה, העגורים עם השקנאים, העגורים עם המגלנים. שלג בחרמון מה שמוסיף לאווירה שאנחנו במקום אחר .הצילום התחיל בשש בבוקר כשערפל הקרה על העמק, אני יושבת בטרקטור שדואג להאכיל את העגורים על מנת שאלה לא יזיקו לשדות התבואה באיזור ומשתדלת שלא יבחינו ויתרחקו ממני. מדי שנה מגיעים עשרות אלפים ציפורים לאגמון החולה רובם ממשיכים לנדוד דרומה וחלקם מעבירים אצלנו את עונת החורף. הם נודדים בקבוצות, מתקשרים ביניהם בקולות ,חיות הומוגניות. סמל הזוגיות במזרח.
 • הנוטריה- באגמון החולה

  לכל חיה יש את הסיפור שלה, את הייחוד שלה. האתר של אגמון החולה רצה להפגיש את אוהבי הטבע מקטן ועד גדול עם החיות המקומיות של האגמון. הסרטים ההסברתיים על כל אחת מהחיות עוזרות לנו להכיר אותם יותר מקרוב לחוות את נגישותיהם והיכן אפשר למצוא אותם. הצילום נעשה בפשטות כמו עין מתבוננת של עובר אורח. התיישבתי במקום שזיהיתי כמקום מגוריהם ופשוט חיכיתי להם.
 • ספארי לילה בעמק החולה

  בעונת הקיץ מוציא חיית הטבע, אלי גלילי, סיורים ליליים במעמקי העמק. אלי מכיר את כל סודות העמק והתחושה בסיור כזה שאתה בספארי.המקומות לא מוכרים, החיות בכל מקום, על העצים, בשיחים, באוויר באדמה. בשקט בשקט ליוותי את אלי גלילי בכמה סיורים ובעזרת תאורה מינימלית הצלחתי לתפוס ולתעד רגעים מרגשים מחיי הלילה של מיני חיות . חוויה .